بک لینک فالو

آشنایی با بک لینک فالو

0 54

آشنایی با بک لینک فالو

بک لینک فالو چیست؟ تفاوت لینک فالو و نوفالو چیست؟ گرفتن بک لینک فالو از گوگل چه ارزشی دارد؟ قیمت بک لینک فالو چقدر است؟ آیا بک لینک فقط باید فالو باشد؟ آیا می شود بک لینک فالو طبیعی داشت؟ گوگل از کجا می فهمد بک لینک فالو واقعی است یا ساختگی؟ آیا مثل گذشته بک اینک فالو تاثیر گذار است؟ آیا بک لینک ارزان خوب است؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات شما را پیرامون بک لینک فالو پاسخ دهیم.

آنچه در مقاله بک لینک فالو مطالعه می نمایید:

بک لینک فالو چیست؟

گرفتن بک لینک فالو از گوگل چه نتیجه ای دارد؟

قیمت بک لینک فالو چقدر است؟

آیا صد در صد بک لینک فالو خوب است؟


بک لینک فالو چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است با معنی بک لینک آشنا باشید تا بتوانیم شما را با انواع بک لینک فالو آشنا کنیم. اگر هنوز اطلاعات شما در مورد بک لینک ها ناقص است پیشنهاد می کنم حتما مقاله بک لینک سئو رایتینگ را مطالعه نمایید.

به طور کلی بک لینک فالو به بک لینک هایی گفته می شود که سایت مبدا از اعتبار خود به سایت مقصد می دهد. بک لینک فالو تاثیر مستقیمی در دامین آتوریتی و پیج آتوریتی سایت شما دارد. در گذشته تمامی بک لینک هایی که از سایت های مختلف داده می شد فالو بود. در برخی موارد که بک لینک ها از طریق کامنت ارجاع داده می شد خود کاربر برای سایت مقصد بک لینک می گرفت. اما سایت مبدا از این موضوع بی خبر بود. در چنین مواردی اگر سایت مقصد سایتی خلاف شئونات اخلاقی بود و یا کاربر را به جای نامربوطی لینک می داد گوگل به سایت مبدا پنالتی می داد. در چنین مواقعی بود که گوگل بک لینک های نوفالو را نمایان کرد. بیشتر سایت ها نزدیک به 70 درصد آن ها لینک های خروجی خود را نوفالو کردند.


گرفتن بک لینک فالو از گوگل چه نتیجه ای دارد؟

به طور کلی دریافت بک لینک برای سایت بسیار با ارزش است. بک لینک ها در دو مدل بک لینک فالو و بک لینک نوفالو در دنیای گوگل وجود دارد. بک لینک فالو به سایت شما از قدرت می بخشد. قدرت دامنه مبدا یا همان دامین آتوریتی مبدا باید از سایت شما بالاتر باشد. اما خوب است بدانید که بک لینک فالو حداقل یک ماه طول می کشد تا بر روی سایت شما تاثیر خود را نمایان کند. پس عجول نباشد. عجله و سئو دو مقوله کاملا جدا از هم می باشد.


قیمت بک لینک فالو چقدر است؟

قبل از هر چیز به شما بگویم لینکی که فالو باشد از سایتی که آتوریتی بالای 50 داشته باشد مانند طلا ارزشمند است و به سختی می توان روی آن قیمت گذاشت. اما قبل از هر چیز ببینید محتوای سایت مبدا چیست؟ چه ویژگی دارد؟ در کجا قرار است به شما لینک داده شود؟ و هزاران سوال دیگر که در قیمت بک لینک فالو موثر است. بهتر است به دنبال بک لینک ارزان قیمت نباشید. داشتن بک لینک ارزان بهتر از نداشتن بک لینک است اما اگر قرار است هزینه ای بابت خرید بک لینک فالو بپردازید بهتر است درست و اصولی این کار را انجام دهید تا نتایج بهتری با خود به همراه داشته باشد. بهترین حالت دریافت بک لینک فالو، دریافت لینک در محتوا یا همان ریپورتاژ می باشد.


آیا دریافت صد در صد بک لینک فالو خوب است؟

شاید با تعاریفی که  از بک لینک های فالو داشتیم تصور شما این باشد که بک لینک باید فالو باشد و بک لینک های نوفالو هیچ ارزشی ندارد. بنابراین تصمیم اشتباهی بگیرید و تمامی بک لینک های خود را به صورت فالو دریافت کنید. این یک اشتباه خطرناک در سئو است. قبل از هر چیز به شما توصیه می کنم اگر علم این موضوع را ندارید حتما با متخصصین سئو رایتینگ تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید. اگر مقاله را به خوبی مطالعه کرده باشید به شما گفتم که با مشکلاتی که بک لینک های فالو برای سایت مبدا به وجود می آمد بیشتر صاحبان سایت بک لینک ها را به صورت نوفالو به سایت مقصد لینک می دادند. حالا تصور کنید گوگل می داند نزدیک به 70 درصد سایت ها لینک ها را نوفالو از سایت خود خارج می کنند و شما صد در صد بک لینک فالو دریافت می کند. به نظر شما چقدر زمان لازم است که گوگل به سایت شما شک کند و به سایت شما پنالتی بدهد. شاید کمتر از یک ماه حتی کمتر.

بنابراین پیش از هر اقدامی سطح اطلاعات خود را بالا ببرید و اگر می بینید که نمی توانید این کار را انجام دهید حتما به متخصص آن بسپارید.


کلام آخر درباره خرید بک لینک فالو

خرید بک لینک فالو مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال شما می توانید با خرید بک لینک فالو به میزان چشم گیری دامین آتوریتی و پیج آتوریتی خود را افزایش دهید. متخصصین سئو رایتینگ همواره آماده پاسخگویی به شما دوست داران یادگیری می باشد. اگر تا کنون با چنین مشکلی روبرو شده اید حتما از طریق پیام مشکل به وجود آمده را با ما در میان بگذارید.

Leave A Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.