آموزش تولید محتوا متنی

0 56

تولید محتوای متنی را اصولی یاد بگیرید:

اگر شما نیز به کار تولید محتوای متنی علاقه مند هستید. اگر می خواهید به صورت حرفه ای تولید محتوا متنی انجام دهید. اگر می خواهید محتوایی که نوشته اید جزو منابع برای تولید محتوای دیگران باشد. اگر می خواهید سفارش تولید محتوا داشته باشید. با ما در این مقاله از آموزش تولید محتوا متنی همراه باشید تا با هم یک محتوای سئو شده را تولید کنیم.

آنچه در مقاله تولید محتوا مطالعه می نمایید:

آموزش تولید محتوا متنی

اولین قدم در آموزش تولید محتوای متنی

پاراگراف اول چه بنویسم؟

نحوه محاسبه هزینه تولید محتوا چگونه است؟


آموزش تولید محتوا متنی

آموزش تولید محتوای متنی زیادی در گوگل یافت می شود و افراد زیادی به کار تولید محتوا متنی علاقه مند هستند.. اما به دلایل زیادی از جمله عدم آموزش اصولی و یا خوش ذوق نبودن نویسنده کار تولید محتوا متنی نصفه و نیمه رها می شود. از جمله روش های آموزش تولید محتوا رایگان می توان به موارد زیر نیز اشاره داشت:

 • آموزش تولید محتوا pdf
 • کتاب آموزش تولید محتوا
 • دانلود رایگان آموزش تولید محتوا
 • آموزش تولید محتوا و سئو
 • دانلود آموزش تولید محتوا
 • فیلم  آموزش تولید محتوا

همان طور که می بینید راه های زیادی برای آموزش تولید محتوا وجود دارد. شما می توانید با توجه به نحوه یاد گیری خود که ممکن است سمعی، بصری و … باشید یکی از روش ها را انتخاب کنید. ما در این مقاله قصد داریم آموزش تولید محتوای متنی را به صورت متن بیان کنیم تا بتوانید در همین محتوا نمونه تولید محتوای سئو شده را نیز ببینید. پس در این مقاله با ما باشید تا بتوانید یک محتوا را بنویسید و آن را مدیریت کنید.


اولین قدم در آموزش تولید محتوا متنی:

اولین قدم و اولین اقدام این است که شما بتوانید کلید واژه درستی را انتخاب کنید و برای آن کلید واژه (کلمه کلیدی) محتوا بنویسید. برای اینکه بتوانید یک کلید واژه درست انتخاب کنید پیشنهاد می کنم حتما مقاله انتخاب کلید واژه را مطالعه نمایید. حال فرض را بر این می گیریم که شما کلید واژه را به درستی انتخاب کردید. اکنون نوبت به نوشتن است. بسیاری از افراد می گویند که ما با شروع نوشتن محتوا مشکل داریم و نمی توانیم محتوا را به درستی شروع کنیم. پاسخ من به این افراد این است که لزومی ندارد شما اول پاراگراف اول را بنویسید. شما می توانید محتوای متنی خود را از پاراگراف های دوم و یا سوم بنویسید و در نهایت اولویت بندی کنید.


پاراگراف اول چه بنویسم؟

اما سوال اصلی اینجاست که در پاراگراف اول چه بنویسیم و چطور بنویسیم. بهترین کار این است که در پاراگراف اول موارد زیر را حتما لحاظ کنید:

 1. در جمله اول بین کلمات یک تا سه حتما از کلید واژه استفاده کنید.
 2. کلمات هم معنی با کلید واژه اصلی خود را حتما بولد کنید.
 3. کلید واژه خود را بولد کنید و به خود محتوا لینک کنید.(لینک داخلی)
 4. به یاد داشته باشید که از نوشتن پاراگراف های طولانی جدا خود داری کنید.
 5. از جملات کوتاه بین سه تا هشت کلمه استفاده کنید. بیشتر از این تعداد کاربر حوصله خواندن ندارد.
 6. در پاراگراف اول بهتر است یک توضیح درباره اینکه کاربر قرار است در این محتوا چه بخواند داده شود.

پاراگراف اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به هیچ عنوان حتی یک جمله از محتوای خود را کپی نکنید. اگر تازه می خواهید کار تولید محتوای متنی را شروع کنید حتما از پایه با قلم خود بنویسید. در صورتی که اطلاعاتی درباره کلید واژه ندارید کاملا طبیعی است. برای اینکه بدانید چه بنویسید و چگونه بنویسید کلید واژه خود را در گوگل جستجو کنید. لینک های یک تا ده را باز کنید و نگاهی به محتوای هر یک داشته باشید. با دیدن محتوای بقیه می توانید بدانید که کاربران به دنبال چه چیزی هستند و چگونه جستجو می کنند. با این روش حتی می توانید بدانید که نویسندگان قبلی چه چیزی را مورد بررسی قرار نداده اند و شما آن ها را بنویسید.

منابع تولید محتوا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سعی کنید قالب تولید محتوای مخصوص به خود را داشته باشید. اگر قالب تولید محتوای خود را داشته باشید مدیریت تولید محتوا برای شما آسان تر خواهد بود. بنابراین مگران سفارش تولید محتوا که اطلاعاتی درباره آن ندارید نباشید. یکی از خصوصیات کار تولید محتوای متنی همین است که شما می توانید سطح اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید. اما شیرین ترین قسمت ماجرا یعنی دستمزد تولید محتوا چقدر است؟ با ما باشید تا شما را با نحوه محاسبه هزینه تولید محتوا بیشتر آشنا کنیم.


نحوه محاسبه هزینه تولید محتوا چگونه است؟

دستمزد تولید محتوا متفاوت است. زمانی که یک سفارش تولید محتوا را پذیرش می کنید با توجه به نوع کلید واژه رقبای حاضر در کسب و کار نحوه نگارش، تعداد کلید واژه هایی که در محتوا استفاده شده است و بسیاری موارد دیگر محاسبه می شود. اما برای محاسبه هزینه تولید محتوا می توانید به بخش سفارش تولید محتوا متنی سایت سئو رایتینگ مراجعه نمایید و در آنجا هزینه تولید محتوای مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید.

Leave A Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.