8 نکته کلیدی در سئو سایت

مهم ترین نکات کلیدی سئو

0 30

مهم ترین نکات کلیدی سئو

همانطور که می دانید؛ سئو، کلیدی ترین و مهم ترین رمز موفقیت در افزایش مخاطبین سایت است که در این محتوا به سراغ مهم ترین نکات کلیدی سئو رفته ایم و شما را نکات مرتبط با سئو آشنا میکنیم. چرا که رعایت نکات کلیدی سئو و نویسندگی باعث ارتقا سطح بازدید و اعتبار شما میشود و در نهایت شما را به هدفتان میرساند. پس همراه ما باشید تا با مهم ترین نکات کلیدی سئو 2021 آشنا کنیم.

نکات سئو چیست؟

همه ما می دانیم کاملا اگاه هستیم که برای ورود به بازار رقابت تجارت های آنلاین و افزایش مخاطبین سایت، با نکات سئو و بهینه سازی سایت سرو کار خواهیم داشت. به طور کلی با آشنایی کامل با مفاهیم سئو و رعایت نکات سئو در میتوان، به سایت اعتبار بخشید و در رقابتی زبان زد انداخت. پس در ادامه با هم با مهم ترین نکات کلیدی سئو آشنا میشویم و آنها در نویسندگی خود رعایت میکنیم.

 

این نکات کلیدی سئو را حتما رعایت کنید

  1. یک کلمه کلیدی مناسب انتخاب کنید و روی آن برای نویسندگی تمرکز کنید :

انتخاب کلمه کلیدی مناسب جز مهم ترین نکات کلیدی سئو است. که روش های زیادی برای انتخاب هوشمندانه آن وجود دارد. یکی از راه های ساده برای این کار استفاده از ابزار Google Keyword Planner و دیگری ، استفاده از google trend و kwfinder است.

  1. از کلمه کلیدی انتخاب شده در بیشتر عنوان صفحه استفاده کنید

از نکات کلیدی سئو که بسیار اهمیت دارد این است که برای ارتقا اعتبار سئو محتوا ی خود حتما عناوینی استفاده کنید که حاوی کلمه کلیدی باشد. استفاده از کلمه کلیدی در عناوین زیاد، به بالا رفتن سطح اعتبار محتوای شما به شدت کمک خواهد کرد.

3-ساختار url  مناسب باشد

یکی دیگر از نکات کلیدی سئو سایت ساختار URL است که باید مناسب باشد.  UR L مناسب بر روی یک سایت SEO تاثیر می گذارد. پیشنهاد میکنیم  کلمه کلیدی انتخابی خود را در آدرس صفحات (URL) به کار ببرید.

4-از کلمه کلیدی در نام تصاویر و تگ Alt (نام جایگزین) استفاده کنید.

از دیگر نکات کلیدی سئو؛ نام جایگزین عکس است. حتما در تک تک تصاویری که آپلود میکنید؛  آلت عکس بگذارید. به طور کلی کلمه کلیدی را در نام اصلی فایل عکس قرار دهید و همچنین کلمه کلیدی را در تگ Alt عکس جایگزاری کنید.

5- سرعت لود سایت را بالا ببرید

سرعت لود بالا از دیگر نکات کلیدی سئو است. وب سایت در بهترین حالت می بایست در 3 ثانیه لود شود. پس مواردی که باعث پایین آمدن سرعت سایت شده است برطرف کنید.

6-از کپی کردن بپرهیزید.

محتواهای کپی شده از دیگر سایت ها را را از سایت خود حذف نمایید

7-از تگ اچ یک فقط یکبار استفاده کنید.

دقت داشته باشید که هر صفحه سایت باید فقط دارای یک h1 باشد.  تعداد h1 بیشتر به سایت آسیب می زند؛ ولی تعداد استفاده از دیگر h  ها اهمیتی ندارد.

8-کلمات کلیدی مترادف را در هدینگ های  H6 تا H2 قرار دهید

پیدا کردن مترادف کلمه کلیدی پیچیده نیست. دقت داشته باشید که این ترفند به بهبود سئو داخلی سایت  بسیار کمک می کند.

Leave A Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.