تولید محتوای متنی

0 47

تولید محتوای متنی به چه صورت است؟ خدمات تولید محتوا متنی شامل چه مواردی می شود؟ تولید محتوای متنی در وب چگونه است؟ و بسیاری سوالات دیگر در حوزه تولید محتوا که با هم در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم. در این مقاله شما را با مراحل تولید محتوا بیشتر آشنا می کنیم. در نهایت نیز نمونه محتوای متنی تولید شده را مورد بررسی قرار می دهیم و به طور کلی شما را با کار تولید محتوا آشنا می کنیم.

تولید محتوای متنی چیست؟

برخی افراد تولید محتوا را با کپی محتوا اشتباه می گیرند. همانطور که از نام تولید محتوای متنی مشخص است یعنی ساخت و نگارش محتوایی که توسط نویسنده انجام می شود. یعنی هیچ کدام از قسمت های محتوا نباید کپی باشد. ارگانیک و قابل فهم بودن محتوا به خصوص محتوای سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید پیش از هر اقدامی برای تولید محتوای متنی کاربران و خوانندگان خود را شناسایی کنید. به طور مثال اگر درباره لوازم آرایشی و بهداشتی می خواهید محتوا نگارش کنید پس بیش از ۹۰% مخاطبان شما بانوان می باشند.

یا در زمانی که می خواهید درباره ساخت و ساز و ساختمان سازی محتوا بنویسید قطعا بیشترین آمار مخاطبین شما را آقایان و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند مخاطب شما می باشند. بنابراین شناخت مخاطب برای نگارش محتوا از اهمیت بالایی برخوردار است.

موضوع بعدی که در هنگام تولید محتوا باید به آن توجه داشته باشیم مکانی است که قرار است محتوای ما در آنجا منتشر شود و نمایش داده شود. به طور حتم نحوه نگارش محتوای متنی برای محصولات یک سایت با نحوه تولید محتوای متنی برای یک وبلاگ کاملا متفاوت می باشد. یا زمانی که شما می خواهید برای رپورتاژ آگهی محتوا بنویسید نگارش آن کاملا متفاوت می باشد.

خدمات تولید محتوا متنی شامل چه مواردی می شود؟

تولید محتوا چند نمونه دارد. محتوای صوتی یا همان پادکست که به تازگی توجه ربات های گوگل را به خود جلب کرده، محتوای گرافیکی، محتوای ویدیویی، محتوای متنی و … را می توان نام برد. در هنگام ثبت سفارش برای تولید محتوای متنی همانطور که از نام آن مشخص است شما تنها متنی ارگانیک و روان را تحویل می گیرید. دقت داشته باشید تولید محتوای متنی یکی از اصلی ترین کارهای سئو سایت می باشد.

در واقع ارتباط میان تولید محتوای متنی و سئو وب سایت کاملا در راستای هم قرار دارد. بنابراین در انتخاب شخص یا شرکتی که قرار است کار تولید محتوای شما را انجام دهد بیشتر دقت کنید. در صورتی که نیاز دارید شخصی برای تولید محتوا استخدا نمایید به ارگانیک نوشتن و رعایت اصول نگارشی و اصول سئویی نیز دقت داشته باشید.

ارائه خدمات تولید محتوای متنی در سئو رایتینگ به چه صورت است؟

شما می توانید خدمات تولید محتوا را از شرکت سئورایتینگ دریافت نمایید. تولید محتوایی که توسط شرکت سئو رایتینگ انجام می شود تفاوت هایی با سایر شرکت ها دارد که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم:

۱- تولید محتوا کاملا ارگانیک (منحصر به فرد)

۲- تولید محتوا کاملا مطابق با اصول سئویی

۳- رعایت اصول نگارشی

۴- خوانایی و قابل فهم بودن برای کاربر

۵- نگارش محتوای کاملا تخصصی

در صورتی که نیاز به تولید محتوای متنی دارید تنها کافی است فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس  بگیرید و با توجه به نیاز شما به شما قیمت دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.