عکس پروفایل اینستاگرام حرفه ای

نکات مهم در انتخاب عکس پروفایل اینستاگرام

0 106

ویژگی های عکس پروفایل اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام تاثیر زیادی در جذب فالور برای شما دارد. اگر عکس درستی را انتخاب کنید شاهد مزایای زیاد آن خواهید بود. عکس های پروفایل که جذاب باشند علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در بالا بردن تعداد ورودی شما می شود. می تواند تا حد زیادی در میزان لایک و همچنین افزایش کامنت های شما می شود. تحقیقات نشان داده است که اگر عکس پروفایل شما جذاب باشد تاثیر مستقیمی در جذب فالوورهای شما دارد. در این مقاله به نکات مهمی که در هنگام عکس برداری به آن نیاز خواهید داشت می پردازیم. با ما همراه باشید تا با یک عکس حرفه ای فالوورهای تان را افزایش دهید.

آنچه در مقاله عکس پروفایل اینستاگرام مطالعه می نمایید:

چطور یک عکس پروفایل اینستاگرام منحصر به فرد داشته باشیم؟

نکات مهم در گرفتن عکس برای پروفایل اینستاگرام

نمونه عکس پروفایل اینستاگرام دخترانه

نمونه عکس پروفایل اینستاگرام پسرانه


چطور یک عکس پروفایل اینستاگرام منحصر به فرد داشته باشیم؟

عکس پروفایل اینستاگرام یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم. گرفتن عکس پروفایل اینستاگرام یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توان انجام داد. جهت طراحی عکس پروفایل اینستاگرام نیازی نیست که حتما یک طراح حرفه ای عکاسی و گرافیکی باشید. گرفتن عکس برای پروفایل قواعد و قانون خاص خود را دارد. اما سوال اصلی اینجاست چگونه عکس پروفایل خوب بگیریم؟ یا بهتر است اینگونه بیان کنیم که چگونه در عکس ژست بگیریم؟ آیا پیج اینستاگرام بدون عکس پروفایل باز هم جذاب است؟ آیا عکس سلفی برای پروفایل پسرانه و دخترانه با هم تفاوت دارد؟ و هزاران سوال دیگر که پاسخ تک تک آن ها را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

نکات مهم در گرفتن عکس پروفایل اینستاگرام


نکات مهم در گرفتن عکس برای پروفایل اینستاگرام:

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه عکس پروفایل خوب بگیریم و گرفتن عکس برای پروفایل چه مزایایی دارد؟ در ادامه به چند مورد از مهمترین نکات که شما را در گرفتن عکس پروفایل اینستاگرام کمک می کند برایتان می گوییم:

لبخند بزنید و صورت خود را نشان دهید:

یکی از مواردی که جاذبه زیادی برای مخاطبان دارد. لبخند زیبای شماست! لبخند در عکس پروفایل اینستاگرام میزان بازدید پیج شما را تا 40 درصد افزایش می دهد. پس لبخند زیبای خود را به نمایش گذارید.

بهترین سایز تصویر برای اینستاگرام:

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که سایز تصویر اینستاگرام تان باید مطلوب باشد. سایز صحیح تصاویر اینستاگرام مربع است. بهترین سایز انتخابی 110*110 پیکسل می باشد. به یاد داشته باشید که عکس پروفایل در اینستاگرام حالت دایره ای دارد. بنابراین بخش ای مهم عکس باید در مرکز قرار داشته باشد.

عکس با کیفیت در پروفایل تان قرار دهید:

کیفیت تصاویر و در عین حال حجم کم تصاویر از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است هنگام عکس برداری از دوربین های خوب و با کیفیت استفاده کنید. کیفیت تصویر تاثیر زیادی در کلیک سایت شما خواهد داشت.


چند نمونه عکس پروفایل اینستاگرام دخترانه


چند نمونه عکس پروفایل پسرانه

Leave A Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.