قیمت طراحی سایت در شیراز

1 276

اگر قصد راه اندازی وب سایت وردپرس دارید؛ این کاملا منطقی ست که به در مورد قیمت طراحی سایت وردپرس در شیراز سوال هایی داشته باشید؛ چرا که شاید پیش خود فکر کنید که قیمت طراحی وب سایت وردپرس هم مانند وب سایت هایی که از صفر کدنویسی می شوند؛ بسیار بالاست و هزینه ها سر به فلک کشیده است! خیر همین جا با قاطعیت تمام به شما میگوییم که قیمت طراحی سایت وردپرس در شیراز با توجه به مزایای زیادی هم که دارد؛ خیلی منصفانه است و اصلا قابل قیاس با هزینه های طراحی سایت های اختصاصی نیست.

برآورد هزینه طراحی سایت وردپرس در شیراز

هزینه طراحی سایت وردپرس شیراز بسته به عواملی متفاوت است و به همین راحتی نمیتوان همین اکنون عدد و رقمی درج کرد. اگر بخواهیم در اینجا به طور شفاف از هزینه طراحی وب سایت ورپرس در شیراز بگوییم اتفاقا غیر منطقی می شود؛ چرا که خدماتی که برای طراحی وب سایت وردپرس ارائه میشود، بسته به سلیقه و نیاز مشتری کم و زیاد می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که  برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی وب سایت در شیراز با ما ارتباط برقرار کنید؛ تا بعد از بررسی کسب و کار شما،  راهنمایی های لازم را خدمت شما عرض کنیم.

مطالب مرتبط: طراحی سایت در شیراز | طراحی سایت در کیش | مزایای طراحی سایت

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس در شیراز

در ادامه به برخی از مهم ترین عواملی که ممکن است در قیمت طراحی وب سایت تاثیر مستقیم بگذارد اشاره می کنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید قیمت طراحی وب سایت مورد نظر خود را تخمین بزنید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس در شیراز

نوع وب سایت و فعالیت‌ های آن

در نظر داشته باشید این عامل، بسیار بر قیمت طراحی وب سایت وردپرس تاثیر میگذارد. به طور مثال قیمت طراحی سایت فروشگاه آنلاین، با هزینه طراحی وب سایت وردپرس شرکتی، هزینه طراحی سایت شخصی، خبری و …. با هم تفاوت زیادی دارد. چرا که هر کدام  از آن ها قابلیت‌ها، ساختار و استراتژی متفاوتی دارند.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

اگر قصد طراحی سایت با وردپرس دارید قطعا یکی از مهم ترین سوالاتی که به احتمال زیاد در ذهنتان شکل میگیرد؛ این است که قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر میشود؟ یا اینکه هزینه طراحی سایت با وردپرس بستگی به چه عواملی دارد! و یا سفارش طراحی سایت با وردپرس چقدر هزینه دارد؟ اکنون ما با شما هستیم تا پاسخگوی تمامی سوالات شما پیرامون قیمت طراحی سایت با وردپرس باشیم.

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت با وردپرس چگونه است؟

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟ این یکی از رایج ترین سوالات مشتریان است که باید در جواب بگوییم که قیمت طراحی سایت وردپرس بسته به عواملی متغیر است. عواملی که باعث میشود که قیمت طراحی وردپرس از یک میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان متغیر باشد.  با هم به سراغ این عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت با وردپرس می رویم.

عامل مهم برای برآورد هزینه طراحی سایت با وردپرس: نوع سایت و میزان سختی آن

 یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت با وردپرس و اصلی ترین عامل موثر بر نحوه قیمت گذاری طراحی سایت با وردپرس نوع سایت است. به طور مثال قطعا هزینه طراحی سایت فروشگاهی که با وردپرس طراحی شده ؛ بیشتر از هزینه طراحی سایت وردپرسی شرکتی و یا خبری و… است. یا مثلا هزینه طراحی سایت وردپرس پزشکی بسته به میزان سختی که دارد بیشتر از هزینه طراحی سایت شخصی است. چرا که همانطور که گفته شده میزان سختی آن ها متفاوت است.

عامل مهم برای برآورد هزینه طراحی سایت با وردپرس: نوع سایت و میزان سختی آن

چرا نوع سایت اصلی ترین عامل در برآورد هزینه طراحی سایت با وردپرس است؟

بگذارید این سوال را با یک مثال پاسخ دهیم و مسئله قیمت طراحی سایت با وردپرس را شفاف تر کنیم. به طور مثال اگر شما قصد راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس داشته باشید به تبع به امکانات زیادی از جمله؛ درگاه پرداخت الکترونیکی، سیستم مدیریت فروش، سیستم انبار داری و ده ها امکانات دیگری نیاز دارید که اصلا برای یک سایت خبری و یا شخصی و یا حتی گردشگری نیاز نیست.

هر کدام از این امکانات نیازمند نصب افزونه های ویژه، کدنویسی های مجزا و طراحی تصاویر گرافیکی مجذوب کننده و حتی ارتباط با چندین اشخاص پیدا میکند. اکنون  چرا میگوییم چندین شخص روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر میگذارد! به دلیل اینکه هر سیستمی که در وب سایت شما طراحی میشود نیازمند متخصصش است. به طور مثال برای درگاه پرداخت الکترونیک باید فرد مرتبطش این کار را انجام دهد.

پس به طور کلی امکاناتی که برای وب سایت شما نیاز است؛ مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی وب سایت با وردپرس است و با توجه به آن ها قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قیمت طراحی سایت خبری، قیمت طراحی سایت شخصی و … متفاوت می‌شود. در ادامه با هم چند مورد از امکاناتی که بر روی برآورد هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیر میگذارد؛ اشاره کرده ایم

عامل تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس : خدمات و تعرفه ها

 • طراحی قالب وردپرس
 • خرید بهترین قالب آماده وردپرس
 • کدنویسی استاندارد برای توسعه دادن وب سایت
 • طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا وب سایت وردپرس
 • طراحی قالب برگه به طور ویژه
 • طراحی رابط کاربری (UI) ویژه
 • سئو و بهینه سازی سایت وردپرس
 • پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
 • افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس

امکانات مورد نیاز و تاثیر آن بر قیمت طراحی سایت وردپرس

 • درج نقشه موقعیت مکانی
 • امکان مشاهده تصاویر و جزئیات با زوم کردن
 • داشتن سیستم حساب کاربری و مشتریان
 • دسته بندی بسیار جامع و گسترده
 • پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس
 • ایجاد انواع فرم ها از جمله فرم استخدام، ثبت نام ، خبرنامه، تقاضا نامه و ..
 • معرفی شبکه های اجتماعی
 • ایجاد سیستم پنل مدیریت حرفه ای برای مدیر سایت
 • قرار دادن بخش خبرنامه در طراحی سایت
 • طراحی نسخه وب و معرفی اپلیکیشن
 • محتواگذاری و مدیریت وب سایت
 • و….

همه ی این عوامل باعث متغیر شدن تعرفه طراحی وب سایت با وردپرس شده است.

 

آیا قیمت طراحی وب سایت با وردپرس منصفانه است؟

هستند کسانی که فکر میکنند که به دلیل کمتر بودن قیمت طراحی سایت با وردپرس نسبت به قیمت طراحی سایت اختصاصی، وب سایت وردپرسی بی کیفیت تر است. خیر این یک باور اشتباه است. اولا اینکه هزینه های طراحی وردپرس بسته به امکاناتی که به بهترین شکل ممکن توسط چندین متخصص کد نویسی میشوند، ممکن است هزینه بر باشد یعنی تفاوتی با سایت اختصاصی نداشته باشد. دوما، بسیاری از سایت های معروف در دنیای مجازی از وردپرس در کمال زیبایی، کیفیت و امنیت بالا فعالیت میکنند که آنچنان قیمت بالایی هم برای راه اندازی آن صرف نکرده اند. یعنی به طور کلی قیمت طراحی سایت وردپرس با توجه به امکاناتی که در اختیار متخصص قرار می دهد؛ بسیار منصفانه است.

چرا طراحی وب سایت با وردپرس؟

همانطور که گفته شد قیمت طراحی سایت با وردپرس با توجه به امکاناتی که در اختیارمان قرار می دهد بسیار منصفانه است. به طور مثال وجود امکانات بسیار متنوع در وردپرس، امنیت مناسب و همیشه به روز بودن وردپرس، رسپانسیو بودن صفحات وب، داشتن افزونه های بسیار قدرتمند، متن باز بودن و داشتن قابلیت سئو آسان وردپرس همه ی اینها با پرداخت مناسبترین قیمت طراحی وب سایت با وردپرس امکان پذیر است.

اکنون اگر فکر میکنید نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در خصوص نحوه برآورد هزینه طراحی سایت وردپرس دارید با ما از طریق راه های ارتباطی در ارتباط باشید.

امکانات مورد نیاز سایت شما

همانطور که گفته شد؛ امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت، به نوبه ی خودش بر روی قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیر میگذارد. نوع سایت (شرکتی، شخصی، فروشگاهی، پزشکی، آموزشی، سرگرمی، خبری)  هر کدام به امکانات خاصی نیاز دارد. به طور مثال هزینه طراحی فروشگاه آنلاین و قیمت طراحی سایت فروشگاهی به دلیل گستردگی امکاناتی که می توانیم به آنها اضافه کنیم بازه قیمتی گسترده تری دارد. گول شرکت هایی که می گویند طراحی سایت ارزان قیمت برای شما انجام می دهند را نخورید. چرا که هر گرانی حکمتی دارد و هر ارزانی دلیل!

سئو  عاملی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس

بحث سئو و بهینه سازی سایت، خودش بحث جدایی است، ولی به دلیل اینکه ۹۹ درصد مشتریانی که خدمات طراحی وب سایت وردپرسی را همراه با سئو ان درخواست میکنند؛ اینجا خدمت شما اضافه کرده ایم. توجه داشته باشید که هر سایت با توجه به نوع آن (فروشگاهی، شرکتی، خبری و…) ، بازار مخاطبین خاص خودش را دارد که توسط تیم حرفه ای ما ارزیابی می شود. این خدمات به دلیل پرتقاضا بودن همراه طراحی سایت درخواست میشود. به همین دلیل میتوانیم بگوییم که یکی عواملی که روی قیمت طراحی سایت وردپرس و قیمت طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی، شخصی و … تاثیر میگذارد؛ خدمات سئو و بهینه سازی سایت است. چرا که به واسطه عملیات بهینه سازی سایت، با افزایش میزان بازدید کاربر از سایتتان، شما به هدفتان نزدیک و نزدیک تر خواهید شد.

قیمت طراحی وردپرس

امنیت بالا، عاملی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس

از دیگر عواملی که روی تعرفه و قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیر میگذارد؛ امنیت سایت است. بی شک سایتی که امنیت خوبی نداشته باشد؛ ممکن است مورد حمله هکرها و ویروس ها قرار بگیرد. به همین خاطر برنامه نویسان برای بالا بردن سطح امنیت سایت تمامی تکنیک ها و ترفند ها را به کار میبرند تا جلوی ورود هکر ها را بگیرند. ترفند و روش هایی که برنامه نویسان برای بالا بردن امنیت سایت وردپرسی به کار میبرند؛ متنوع است و به تبع هر چه بودجه شما بیشتر باشد؛ قطعا عملیات به روزی بر روی سایت پیاده سازی میشود. به همین دلیل است که میگوییم امینت سایت، بر روی تعرفه و قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیر زیادی میگذارد. در ضمن باید اشاره کنیم که سایت های فروشگاهی به دلیل استفاده از درگاه های پرداخت الکترونیکی نیز باید از امنیت بالایی برخوردار شوند. به همین دلیل قیمت طراحی سایت فروشگاهی از قیمت طراحی سایت شخصی، خبری و … از درگاه پرداخت الکترونیکی هیچ خبری نیست، بیشتر است.

 

خرید دامنه و هاست مختلف عاملی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس

 یکی دیگر از عوامل  موثر در قیمت طراحی سایت ورد پرس، هزینه های مربوط به دامنه و  هاست است. بی شک برای شروع طراحی سایت وردپرسی و یا اختصاصی، به دامنه و هاست نیاز است. دامنه بسته به نوع آن ها هزینه های متفاوتی دارد. به طور مثال هزینه دامنه IR کمتر از  COM است. ولی باید هزینه های آن ها به صورت سالیانه تمدید شود. حال به طور کلی اگر میخواهید قیمت طراحی سایت وردپرس را کمی کاهش بدهید؛ پس پیشنهاد میکنیم که به سراغ دامنه ir بروید.. دامنه ی بین المللی مانند .com است که هزینه ی قابل توجهی را شامل می شود که تقریبا حدود ۱۰ برابر دامنه های ملی است.

هاست هم با توجه به ویژگی‌های متعدد دارای هزینه های متعددی است. به طور مثال هزینه هاست ۱ گیگ بایتی نسبت به هاست ۵ گیگ بایتی بیشتر است. اگر سایت شما به تولید محتوا متنی و تصویری به طور روزانه نیاز دارد؛ پس باید به سراغ هاست با حجم بالاتر بروید. اما برای اینکه کمی هزینه طراحی سایت وردپرس را کاهش دهید؛ می‌توانید ابتدا به سراغ هاست های کم حجم بروید.

سخن آخر در مورد قیمت طراحی سایت وردپرس

در این نوشته سعی کردیم به بیان عوامل مختلف موثر بر قیمت طراحی سایت وردپرس بپردازیم و شما را با آن ها آشنا کنیم تا آگاه تر تصمیم بگیرید. حال که با اینکه با عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس آشنا شدید؛ میتوانید؛ باز هم برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت ارزان و منصفانه با ما تماس بگیرید.

 

1 نظر
 1. […] قیمت طراحی سایت وردپرس در شیراز […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.