قیمت طراحی سایت

0 65

قیمت وب سایت در ایران با تمام دنیا متفاوت است. قیمت طراحی سایت با توجه به عوامل متعددی محاسبه می شود. ما در این مقاله از سئورایتینگ می خواهیم شما را با نحوه قیمت گذاری سایت بیشتر آشنا کنیم.

قیمت سایت چقدر است؟

شاید یکی از اصلی ترین سوالاتی که ممکن است برای هر شخص پیش بیاید این باشد که چرا برای طراحی سایت تا این حد قیمت ها متفاوتی ارائه می شود. خوب است بدانید قیمت سایت با توجه به عوامل متعددی تعیین می شود. در ادامه لیست عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت را به صورت دقیق بررسی می کنیم:

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت:

روش طراحی سایت:

شما کدام روش طراحی سایت را انتخاب می کنید. به عنوان مثال قیمت طراحی سایت با وردپرس و قیمت طراحی سایت با php کاملا متفاوت است.

نیاز کارفرما:

یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت طراحی و پیاده سازی سایت موثر است نیاز شما از طراحی سایت است. به طور حتم قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قیمت طراحی سایت شرکتی یا قیمت سایت شخصی متفاوت است. پس نیاز شما در نحوه قیمت گذاری طراحی سایت تاثیر دارد.

هاست و دامنه:

موضوع بعدی خرید هاست و دامنه است. برای اینکه شما یک سایت داشته باشید نیاز به هاست و دامنه دارید. به طور کلی می توان گفت هاست فضایی از اینترنت است که شما می توانید سایت خود را در آن بارگزاری کنید. دامنه نیز یک نام و آدرس منحصر به فرد است که راه ارتباطی بین شما و کاربر می باشد.  هرچه فضای مورد نیاز شما بیشتر باشد قطعا هزینه پرداختی شما بالاتر می رود.

راهنمایی: به یاد داشته باشید بهتر است دامنه و هاست به نام خودتان باشد.

برای اینکه در مورد هاست و دامنه اطلاعات بیشتری بدانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

گرافیک و ظاهر سایت:

از دیگر عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت می توان به ظاهر سایت و UI/UX سایت نیز اشاره کرد. کاربر پسند بودن سایت و ارتباط راحت و موثر برقرار کردن کاربر با سایت بسیار اهمیت دارد. همچنین سایت باید از نظر گوگل ساختار بهینه و مناسبی داشته باشد. یک طراح سایت قدرتمند باید بتواند به هر دو نیاز به صورت همزمان پاسخ دهد.

شرکت طراحی سایت:

اسم و شناخته بودن شرکت طراحی سایت نیز می تواند در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشد. به طور مثال اگر شما کار طراحی و پیاده سازی وب سایت خود را به یک شخص بدهید قطعا هزینه کمتری از شما می گیرد تا زمانی که کار را به یک شرکت بسپارید. لازم به ذکر است در شرکت ها ۹ درصد هزینه مازاد بابت مالیات و ارزش افزوده پرداخت می کنید.

ریسپانسیو بودن سایت:

در گذشته کاربران سایت را بر روی رایانه های شخصی استفاده می کردند. اما امروزه با استفاده چندین برابری از موبایل های هوشمند، تبلت، لپ تاپ در سایزهای مختلف میزان اهمیت ریسپانسیو بودن سایت به مراتب بیشتر از گذشته خود را نشان می دهد. به طور کلی ریسپانسیو بودن سایت یعنی وب سایت بر روی هر نوع دستگاهی به درستی نمایش داده شود. سایت های ریسپانسیو قیمت بیشتری دارند.

سایت های چند زبانه:

زمانی که بخواهید سایت خود را به کاربران غیر ایرانی نمایش دهید پس باید سایت به زبان همان کشور نیز نمایش داده شود. در چنین شرایطی از قابلیت چند زبانگی سایت استفاده می شود. هر چه تعداد زبان های سایت بیشتر قیمت طراحی سایت نیز بیشتر می شود.

قیمت طراحی سایت در سئورایتینگ چقدر است؟
قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در سئورایتینگ چقدر است؟

حال که تا اینجای مقاله را خوانده اید و با عوامل موثر در قیمت طراحی سایت آشنا شدید نوبت آن است که حدود قیمت طراحی سایت در سئو رایتینگ را بدانید. ما در سئورایتینگ با توجه به نیاز شما کار طراحی وب سایت را انجام می دهیم. هر چه نیاز شما در طراحی سایت گسترده تر باشد قیمت طراحی سایت نیز بیشتر می شود.

اما به طور کلی می توان گفت قیمت طراحی سایت از حدود ۳ میلیون تومان شروع می شود. که با توجه به نیاز شما قیمت آن تغییر می کند. بنابراین برای دریافت قیمت طراحی سایت و دریافت مشاوره رایگان کسب و کار آنلاین می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. اما اگر برای دریافت مشاوره عجله دارید می توانید هم اکنون در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۰۹۰۳۷۸۹۳۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. ما بهترین و با کیفیت ترین سایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.