بررسی مزایای طراحی سایت وردپرس

2 201

اگر بین طراحی وب سایت با وردپرس و طراحی سایت اختصاصی دچار تردید شده اید؛ لازم است شما را با مزایای طراحی وب سایت ورپرس آشنا کنیم تا بهتری تصمیم بگیرید. مزایای طراحی سایت با وردپرس کمتر از طراحی سایت با کدنویسی ندارد. خیالتان راحت باشد. خیلی از پروژه های طراحی سایت با وردپرس انجام داده شده اند؛ پس اگر می خواهید در مورد مزایای طراحی سایت وردپرس به طور کامل آگاهی داشته باشید در ادامه همراه ما باشید.

وردپرس خوب است یا بد؟

وردپرس خوب است یا بد؟ این سوال را خیلی از مشتریان از ما می پرسند چرا که فکر می کنند؛ علت پایین بودن هزینه راه اندازی، محدودیت های وردپرس و یا وجود مشکلات وردپرس است! در جواب به این پرسش باید بگوییم پس چه دلیل دارد سایت های مطرح زیادی با وردپرس ساخته شوند؟! آیا آنها کیفیت و یا امنیت مدنظرشان نبوده! خیر این چنین نیست، مزیت های طراحی سایت با وردپرس کم نیستند و برای خود حرفی برای گفتن دارند. اکنون در ادامه همراه ما باشید تا با مزایای طراحی سایت وردپرس آشنا شوید.

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مهمترین مزایای طراحی سایت با وردپرس بیشتر آشنا کنیم:

اولین مزایای طراحی سایت با وردپرس: متن باز (open source) پلتفرم وردپرس

این امکان جزء مهم ترین مزایای وردپرس است؛ این مزیت طراحی سایت با وردپرس به این معنی است که توسعه دهندگان وب به راحتی با دانش کدنویسی خود؛ می‌ توانند کدهای مورد نظر خود را به آن اضافه کنند و آن را در اختیار سایر افراد قرار دهند و وب سایت را توسعه بدهند.

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

 دومین مزایای طراحی سایت با وردپرس: سادگی در طراحی و سهولت در مدیریت وب سایت

سادگی همیشه حرف اول در همه چیز مخصوصا طراحی وب سایت می زند. هم سادگی در طراحی و هم سادگی و سهولت در مدیریت آن و شفاف بودن ابزارهای مدیریتی برای کسی که کمترین داتش کامپیوتری را دارد. در واقع چیزی که وردپرس را محبوب کرده همین مزیت است؛ یعنی با وردپرس هر فردی با حداقل اطلاعات در زمینه برنامه نویسی می‌ تواند وردپرس را به راحتی نصب و قالب دلخواه خود را پیاده سازی کند و در بهترین شکل ممکن آن را مدیریت کند.

سومین مزایای طراحی سایت با وردپرس: تنوع در افزونه‌ها (plug –in)

یکی دیگر از مهمترین مزیت های طراحی سایت با وردپرس؛ تنوع در افزونه ها یا همان پلاگین ها است. هر فردی هر نیازی در سایت داشته باشد؛ می تواند با یک سرچ کم، به افزونه ی موردنیاز خود دسترسی پیدا کند.

چهارمین مزایای طراحی سایت با وردپرس: قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری در طراحی

یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت با وردپرس؛ انعطاف پذیری در تنظیم و طراحی قالب است. جالب است بدانید که وردپرس به شما این امکان رو می دهد تا ظاهر سایت را با هزاران قالب گرافیکی دیگری تغییر دهید. ​​​​​​​

پنجمین مزیت طراحی سایت با وردپرس: سهولت در بهینه‌سازی موتورهای جستجو(SEO)

همانطور که می دانید بهینه سازی سایت؛ بسیار اهمیت دارد و از آنجا کهوردپرس بهینه‌سازی موتورهای جستجو را به سادگی انجام می‌ دهد؛ این مزیت، وردپرس را بسیار محبوب کرده استو به طور مثال، مواردی مانند تگ‌های H1,H2,H3، استفاده از عنوان و توصیحات سئو و غیره همگی در قسمت مربوط به سئو در وردپرس قابل انجام است.

2 نظرات
  1. […] هزینه تولید محتوای متنی چقدر است؟ | آموزش محتوا نویسی | مزایای طراحی سایت وردپرس | طراحی سایت در […]

  2. […] هزینه تولید محتوای متنی چقدر است؟ | آموزش محتوا نویسی | مزایای طراحی سایت وردپرس | طراحی سایت در […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.